Całkowita nagroda w wysokości 4.000 USD

O Konkursie

Jak & Jil marzy o świecie, w którym wszystkie rodzaje piękna są akceptowane, a każda osoba jest uwzględniona przez to, co czyni go innym. Ale dopóki nie stanie się to rzeczywistością, chcemy znaleźć studentów, którzy podejmują niezbędne kroki, aby zmniejszyć wpływ Dyktatury piękna. Jeśli jesteś przekonany, że Twoje zdjęcie reprezentuje oświadczenie dotyczące Dyktatury Piękna, zarejestruj się! Nie przegap szansy na wygranie 3 000 $ i przekazanie 1000 $ na rzecz jednej z organizacji pozarządowych wspierających tę sprawę. Aby uzyskać więcej informacji o PhotoChallenge 2019, zobacz nasz Regulamin lub odwiedź nasz FAQ.

Nagrody

Całkowita nagroda w wysokości US$ 4.000 (cztery tysiące dolarów)
Kwota 3000 $ (trzy tysiące dolarów) trafi do zwycięskiego zdjęcie oraz 1.000 $ (tysiąc dolarów) trafi do jednego z partnerów NGO z PhotoChallenge 2019 (wybrany przez zwycięzcę).

“True beauty is when someone radiates that they like themselves.”
Aimee Mullins

POZNAJ JURY

 • Alessandro Capoccetti (Director, agent, and photographer for Models Of Diversity.)

  Alessandro Capoccetti

  Director, agent, and photographer for Models Of Diversity.

  Italy

 • Renata Wajdowicz (Fashion photographer and member of MelissaMakers.)

  Renata Wajdowicz

  Fashion photographer and member of MelissaMakers.

  Brazil

 • Anastasia Garcia (Photographer and advisory board member for Consider The Image. )

  Anastasia Garcia

  Photographer and advisory board member for Consider The Image.

  United States

 • Katerina Belkina (Contemporary pictorialist photographer and painter, nominated for the Kandinsky Prize.)

  Katerina Belkina

  Contemporary pictorialist photographer and painter, nominated for the Kandinsky Prize.

  Russia

 • Mayumi Lake (Photographer and artist, her video and photography work delve into childhood and pubescent dreams, phobia, and desires.)

  Mayumi Lake

  Photographer and artist, her video and photography work delve into childhood and pubescent dreams, phobia, and desires.

  Japan

 • Briana Gardener (Photographer and member of the project "Her Place is In".)

  Briana Gardener

  Photographer and member of the project "Her Place is In".

  United States

 • Milena Paulina (Photographer and creator of the project "Eu, gorda". )

  Milena Paulina

  Photographer and creator of the project "Eu, gorda".

  Brazil

Wyniki

Wynik zostanie ogłoszony tutaj w 10 kwietnia 2020.

“We can climb mountains with self-love.”
Samira Wiley

PARTNERZY

KTO MÓWI O NAS

Pytania

photo@jakandjil.com

Rejestracja

powered by Typeform

Organizowane przez

FAQ - Najczęściej Zadawane Pytania

Kto może wziąć udział w PhotoChallenge 2019?

PhotoChallenge 2019r. jest przeznaczonym dla studentów zapisanych na studia wyższe (np. uniwersytet, szkoła wyższa i inne uczelnia), którzy obecnie są robią licencjat, magister, doktorat lub/oraz studia podyplomowe

Kto jest inicjatorem PhotoChallenge 2019?

PhotoChallenge 2019r. jest prowadzony przez Jak&Jil, czyli internetowa platforma modowych butików Mucca. Odwiedź nas namucca.co.

Dlaczego Mucca stworzył PhotoChallenge 2019?

Jako startup technologiczny, Mucca koncentruje się na spojrzeniu w przyszłość. A także jako miłośnik mody, nasza firma wspierania działania, które są przyszłościowe dla mody. Właśnie dlatego stworzyliśmy PhotoChallenge 2019: Dyktatura piękna, aby uczcić i zachęcić studentów, którzy również wierzą, że debata na ten temat jest ważna.

Jaka jest nagroda PhotoChallenge 2019?

Jeśli Twoje zdjęcie zostanie wybrane jako zwycięzca, otrzymasz nagrodę w wysokości 3000 $ (trzy tysiące dolarów),a także zostaniesz poproszony o wybranie jednego z partnerów NGO z PhotoChallenge 2019, aby wygrać 1.000 $ (tysiąc dolarów).

Jakie są termin zgłoszenia i opłaty?

Termin zgłoszenia do konkursu PhotoChallenge 2019 upłynie w dniu 31 stycznia 2020 o 23:59 GMT. Nie ma żadnych opłat za udział w PhotoChallenge 2019.

Jakie są główne wymagania do udziału?

Najważniejsze rzeczy, które powinieneś dostarczyć nam, to:

Zdjęcie wraz z tekstem opisowym do 400 znaków;
Zaświadczenie o odbywanie studiów wyższychi;
Kopia dokumentu tożsamości (ze zdjęciem);
Zdjęcie, które może być wykonane grupowo lub indywidualnie;
Imię i nazwisko wszystkich autorów zdjęcia;
Zdjęcie musi być w formacie.JPG, a jego maksymalne wymiary nie powinny przekroczyć 1250px X 820pikseli (krajobraz) lub 820px X 1250pikseli (portret), a wielkość przesyłanego pliku JPG nie może przekroczyć 10 MB;
Edytowanie i manipulacją obrazy zostaną zaakceptowane, jednak ostateczny produkt musi zachować wygląd fotografii;
Żadne ilustracje nie będą akceptowane.

Jak wziąć udział w PhotoChallenge 2019?

Aby wziąć udział w PhotoChallenge 2019, musisz wykonać następujące czynności związane z rejestracją:

Wprowadź swoje dane osobowe w formularzu rejestracyjnym     tutaj;
Podaj opisowy tekst;
Prześlij swoje zdjęcie przez e-mail.

Kto ocenia PhotoChallenge 2019?

Uważamy, że podstawą wszystkich dobrych konkursów jest wybranie silnego, sprawiedliwego i doświadczonego jury konkursowego, które poprzez swoją cenną bazę wiedzy i umiejętności będzie w stanie sprawiedliwie ocenić złożone wnioski

Z tego powodu nasze jury składa się z profesjonalistów z doświadczeniem w modzie, fotografii, a także specjalistów w danej dziedzinie.   Nie mogą brać udziału w konkursie i nie są również pracownikami Mucca. Aby uzyskać więcej informacji na temat jurorów, kliknij tutaj.

W jaki sposób wybiera się zwycięzcę?

Po zakończeniu okresu aplikacji, Mucca przejrzy wszystkie zgłoszenia i wybierze te zdjęcia, które dostarczyły odpowiedni materiał i się kwalifikują do kolejnego etapu. Tym samym międzynarodowa komisja jury oceni ważne zgłoszone zdjęcia, przypisując ocenę od 0 do 10 każdemu z tych kryteriów:

Kreatywność;
Jakość techniczna;
Temat
Członkowie jury postawią ocenę zdjęcia poprzez sumowanie punktacji dla każdej ocenianej pozycji, zgodnie z powyższą tabelą.

W jaki sposób zostanie wykorzystane moje zdjęcie?

Przesyłając zdjęcie w tym konkursie, uczestnik gwarantuje i oświadcza, że posiada wszelkie prawa własności intelektualnej i przemysłowej na zdjęciu i do niego. Ponadto uczestnik jako warunek rejestracji przyznaje Mucca nieodwołalną, ogólnoświatową, nieodpłatną i niewyłączną licencję na używanie i publicznie wyświetlanie zdjęcie i nazwy uczestnika w celu promocji PhotoChallenge. Mucca zobowiązuje się nie wykorzystywać zdjęcia w celach promocyjnych ani nie tworzyć dzieł pochodnych z przesłanego zdjęcia.

Czy otrzymam rekompensatę za wykorzystanie mojego zdjęcia?

Nie ma żadnej rekompensaty pieniężnej za korzystanie ze zdjęcia.

Regulamin konkursu fotograficznego „PhotoChallenge 2019" - Warunki i Zasady

1. Konkurs

1.1. PhotoChallenge 2019 rozpozna i nagradzi te zdjęcia, które pokazują innowacyjnych pomysłów w stanie stworzyć refleksji i debaty na temat problemów związanych z poszukiwaniem idealnego wyglądu.

1.2. Poprzez udział w konkursie, uczestnicy zgadzają się, że muszą przestrzegać niniejszych warunków i zasad oprócz mieć świadomość, że niezastosowanie się do nich może spowodować dyskwalifikację.

1.3. PhotoChallenge zakończy się o 23:59 GMT w dniu 31 października 2019 r. Zgłoszenia dostarczone po upływie tego terminu nie będą przyjętych. Aby wziąć udział w konkursie, nie są wymagane żadne opłaty.

1.4. Promotorem i administratorem tego konkursu jest Mucca, a jego siedziba znajduje się w Kurytybie, w Brazylii.

2. Warunki uczestnictwa w konkursie

2.1. Przyjmowane będą tylko wpisy od studentów zapisanych do instytucji szkolnictwa wyższego (uniwersytety, studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie lub/oraz podyplomowe).

2.2. W przypadku rejestracji grupowych wszyscy członkowie zespołu muszą być zapisani do instytucji szkolnictwa wyższego, na dowolny kierunek.

2.3. W Konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Mucca oraz członkowie ich rodzin i osoby im bliższe.

3. Zgłoszenie i zasady udziału

3.1. Formularz zgłoszeniowy online, od 1 stycznia 2019 r do 31 stycznia 2020. Aby zgłosić się jako uczestnik, należy wypełnić formularz online dostępny na stronie jakandjil.com/photochallenge2019. Wszystkie zgłoszenia muszą być złożone w języku angielskim. Istnieje limit trzech zgłoszeń, które może przesłać jedna osoba, jednak każde zgłoszenie musi odpowiadać odmiennemu i odrębnemu pomysłowi na zdjęcie. Uczestnicy zgadzają się, że wszelkie informacje przesłane do PhotoChallenge 2019 w celu przystąpienia do konkursu muszą:

3.1.1. Nie być obraźliwe, zniesławiające ani w inny sposób niezgodne z prawem;

3.1.2. Nie naruszać praw autorskich lub innych praw osób trzecich.

3.2. Zgłoszenie jest równoznaczne z akceptacją warunków niniejszego Regulaminu.

3.3. Uczestnik musi opublikować swoje zdjęcie na swoim Instagramie z hashtagiem: #jakandjilproconfidence, a także obserwować Jak&Jil na Instagramie (@jakandjil) aby zakończyć zgłoszenie.

3.4. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w niniejszym Konkursie jest Organizator, Mucca zgodnie z polityką prywatności Jak & Jil, dostępną pod adresem https: //jakandjil.com/privacy_policy/.

3.5. Prawa własności intelektualnej. Przystępując do Konkursu, Uczestnik oświadcza, że przysługują mu wyłączne i nieograniczone prawa autorskie do nadesłanej Pracy konkursowej. Mucca zastrzega sobie prawo do wykorzystywania zdjęć do materiałów promocyjnych związanych z Nagrodami, a także do publicznego ogłaszania zwycięzców. Wykorzystanie materiału w tym charakterze, w całości lub w części, nie oznacza zapłacenie za korzystania z praw autorskich. Kiedy zostaniemy poinformowani o ich nazwach, wszystkie osoby zaangażowane w zdjęcie zostaną uznawani.

4. Zadanie Konkursowe

4.1. Najważniejsze rzeczy, które powinieneś nam dostarczyć to:

4.1.1. Zdjęcie (wysłać do: upload@jakandjil.com) z tekstem opisowym do 400 znaków;

4.1.2. Zaświadczenie o odbywanie studiów wyższych (wysłać do: upload@jakandjil.com);

4.1.3. Kopia dokumentu tożsamości (ze zdjęciem) (wysłać do: upload@jakandjil.com);

4.1.4. Zdjęcie może być wykonane grupowo lub indywidualnie;;

4.1.5. Imię i nazwisko wszystkich autorów zdjęcia;

4.1.6. Zdjęcie musi być w formacie .JPG, a jego maksymalne wymiary powinny być 1250 X 820 pikseli (krajobraz) lub 820 X 1250 pikseli (portret), a wielkość przesyłanego pliku JPG nie może przekroczyć 10 MB;

4.1.7. Edytowanie i manipulacją obrazy zostaną zaakceptowane. Ale ostateczny produkt musi zachować wygląd fotografii;

4.1.8. Żadne ilustracje nie będą akceptowane.

5. Jury

5.1. Komisja jury zdefiniowana przez Mucca będzie składać się z profesjonalistów z doświadczeniem w dziedzinie mody i fotografii, a także specjalistów w danej dziedzinie.

5.2. Jurorzy powinni przeanalizować i ocenić, przypisując ocenę od 0 do 10 każdemu z tych kryteriów:
5.3. Kreatywność;
5.4. Jakość techniczna;
5.5. Temat;

5.6. Ocena. Członkowie jury ocenią zdjęcie, sumując wynik punktacji dla każdego ocenianego przedmiotu, zgodnie z powyższymi kryteriami.

5.7. Okres oceny zdjęć przez komisję jury: od 15 lutego 2020 do 10 kwietnia 2020;

5.8. Powyższe terminy mogą ulec zmianie. W takim przypadku nowe terminy zostaną ogłoszone z wyprzedzeniem;

5.9. Nie ma elementu przypadku przy ustalaniu zwycięzców konkursu. Decyzja komisji jury będzie ostateczna i wiążąca, a nie podlega weryfikacji ani zaskarżeniu.

6. Postanowienia końcowe

6.1. Mucca zastrzega prawo zmiany regulaminu, do zawieszenia lub zakończenia konkursu w każdym czasie, bez jego rozstrzygnięcia i bez konieczności uzasadniania swojej decyzji. A także może wykluczyć uczestnika z udziału w konkursie w przypadkach: stwierdzenia naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, zgłoszenia uznane za niewłaściwe lub fałszywe.

6.2. Mucca zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za:

6.3. Niekompletne lub nieprawidłowe informacje powiązane z PhotoChallenge 2019;

6.4. Usterek lub błędów, które mogą wystąpić w podawania PhotoChallenge 2019.

6.5. Nagroda pieniężna zostanie wypłacona w ciągu 1 roku od ogłoszenia zwycięzcy 10 kwietnia 2020.